O ZU

Poznajmy się

Dzień dobry!

Nazywam się Anna. Jestem założycielką, głównym wykonawcą projektów i motorem pracowni Zwracamy Uwagę, którą z powodzeniem prowadzę od ponad czterech lat. Zajmuję się tutaj absolutnie wszystkim - nie z konieczności, po prostu kocham swoją pracę. :) 

Chętnie dzielę się swoją wiedzą, doświadczeniem i pokładami kreatywności. Pracuję w środowisku Adobe; biegle obsługuję Photoshop, Illustrator, Indesign. Tworzę szablony do dokumentów tekstowych, prezentacji i social mediów. Zajmuję się także znakowaniem odzieży, gadżetów, oklejaniem aut czy budową reklam świetlnych. Wiedza techniczna pozwala mi na sprawniejszą pracę koncepcyjną, gdyż wiem, jakie etapy czekają projekt, zanim trafi w ręce Klientów. Pozwala to na optymalizację czasu pracy oraz finalnych kosztów. 

Działalność i cele

Przez ponad sześć lat doświadczenia we współpracy z trójmiejskimi agencjami reklamowymi nauczyłam się, jak ważny dla firm jest spójny wizerunek. Jest to długotrwały, często żmudny proces, który jednak niesie za sobą ogromne korzyści dla marki. Buduję wizerunek, który sprawia, że zarówno Klienci jak i pracownicy utożsamiają się z firmą. Tworzę koncepcje, wprowadzam je w życie i czuwam nad ich spójnością. Wierzę, że dobry branding to nie tylko wielkie kampanie i huczne wydarzenia. To często małe rzeczy, jak stopki mailingowe czy ofertówki, które jednak są pierwszą wizytówką w kontaktach z Klientami, a na utrzymanie ich spójności często nie wystarcza czasu w natłoku codziennych obowiązków. Ułatwiam więc życie pracownikom korporacji, którzy w każdej chwili moją zgłosić się o pomoc w przygotowaniu materiałów, a także udostępniam narzędzia, dzięki którym przy odrobinie wprawy są w stanie tworzyć je samodzielnie.

Choć firma w swojej strukturze nie posiada więcej etatowych pracowników działa na zasadzie co-workingu. Gdy projekt tego wymaga, łączę siły ze sprawdzonymi grafikami, rysownikami i copywritterami, tak, aby efekt prac był zawsze satysfakcjonujący zarówno dla nas, jak i dla Klienta.

Współpraca?

Jesteś zdolnym rysownikiem lub grafikiem? Potrafisz budować nowoczesne strony www? Masz doświadczenie w tworzeniu contentu dla stron lub social mediów? Tworzysz ciekawe animacje? Szukasz stażu i chcesz poznać zawód od kuchni? Jeśli tak, odezwij się, może właśnie szukam kogoś takiego jak Ty!

Mówimy, ale tez słuchamy

Nie nawijamy makaronu na uszy, ale chętnie dzielimy się swoją wiedzą. 

Szacunek i zaangażowanie

Z zaangażowaniem podchodzimy do każdego zadania. Szanujemy Twój czas i pieniądze.

Rozwój i kreatywność

Wciaż się rozwijamy! Uczymy, dokształcamy, poszerzamy horyzonty i poznajemy nowych partnerów biznesowych.

Miłość do tego, co robimy

Uwielbiamy swoją pracę, swoich Klientów i współpracowników. Wierzymy, że w dobrych zespołach, powstają świetne realizacje.

Instagram

insta
insta
insta
instacs
Newsletter

Dołącz do newslettera i dowiedz się pierwszy o nowościach, rabatach i ciekawych wydarzeniach. Obiecujemy - nie spamujemy.

© 2019 zwracamy uwagę, wszelkie prawa zastrzeżone