FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Wyceny

Przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę w 24h!
 • Jaka jest cena wydruku?

  Opowiedz nam, co chesz wydrukować, na przykład: ulotki czy folie? Podaj specyfikację, w pierwszym przypadku przede wszystkim format, nakład, rodzaj papieru. W drugim - ilość metrów kwadratowych, rodzaj folii. Jeśli projekt/plik poglądowy jest mniejszy niż 5mb, możesz go załączyć w mialu, jeśli większy - podpowiemy Ci, jak go najlepiej udostępnić.

 • Jaka jest cena projektu?

  Co ma być przedmiotem projektu? Jakie jest jego główne zadanie? W jakieś formie ma być prezentowany - cyfrowo, wydruk? Chcesz nam pokazać jakieś inspiracje lub inne materiały? Załącz je. Pamiętaj, aby uwzględnić ilość tekstu i dodatkowych zdjęć, wszystko ma znaczenie dla ostatecznego oszacowania ilości czasu spędzonego nad Twoim projektem graficznym, a to bezpośrednio przełoży się na jego cenę.

 • Ile kosztuje strona WWW

  Sprawdź nasze Startery za cenę 1200 zł netto. Jeśli Twoja wymarzona strona wykracza poza ramy Startera konieczne będzie sprecyzowanie zakresu działań. Przygotuj schemat (tak zwane drzewko treści lub mapę witryny), pomyśl czy dostarczysz nam opisy, czy mamy je przygotować, czy masz zdjęcia, czy chcesz poznać ofertę na ich zakup z banku zdjęć - wtedy będziemy w stanie przedstawić wycenę.


Oferta

 • W OFERCIE NIE MA TEGO, CZEGO SZUKAM

  To dlatego, że oferta jest tak szeroka, że nie zmieściłaby się na stronie. :) Śmiało opisz czego potrzebujesz? Lubimy niestandardowe realizacje!

 • Nie znam się na materiałach i ich nazwach, jak wybrać odpowiedni?

  Mamy dostęp do ogromnej bazy przykładowych realizacji, próbek folii, papierów oraz materiałów. Możesz je zobaczyć, dotknąć i porównać, aby wybrać dokładnie to, czego oczekujesz. Jeśli pracujemy zdalnie – wszelkie wątpliwości postaramy się rozwiać przykładami, zdjęciami i dokładnym opisem poprzez maile lub rozmowę telefoniczną.

 • Otwieram firmę, czego potrzebuję na początek?

  Z przyjemnością pomożemy Ci opracować identyfikację, system promocji odpowiedni dla Twojego profilu działalności i budżetu. Zaufaj nam, ulotki niekoniecznie przekonają do Ciebie nowych Klientów, więc nie rób nic pochopnie. Doradzimy i znajdziemy najkorzystniejsze rozwiązanie.


Rozliczenia

 • Czy wystawiacie dokumenty niezbędne przy rozliczeniu dotacji unijnych?

  Jak najbardziej – wystawiamy wszelkie potrzebne dokumenty: fakturę oraz w razie konieczności zaświadczenie pisemne.

 • Czy wystawiacie faktury zagraniczne, wolne od VAT?

  Jesteśmy płatnikiem VAT EU w związku z tym przy transakcjach wewnątrzwspólnotowych wystawiamy fakturę zwolnioną z podatku VAT.

 • Jakie metody płatności są akceptowalne?

  Przyjmujemy płatności gotówką, przelewem – w zależności od umowy: przedpłata lub płatność odroczona oraz płatności kartą.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Instagram

instacs
instacs
instacs
insta
Newsletter

Dołącz do newslettera i dowiedz się pierwszy o nowościach, rabatach i ciekawych wydarzeniach. Obiecujemy - nie spamujemy.

© 2019 zwracamy uwagę, wszelkie prawa zastrzeżone