BLOG

Kto robi reklamy w Gniewie i okolicach?

Oczywiście my! Nie znajdziesz co prawda tu (jeszcze) naszego biura, ale współpraca ze Zwracamy Uwagę jest tak prosta, jak Twoja droga do laptopa bądź telefonu. Jak to działa? Najpierw piszesz maila lub dzwonisz i opowiadasz, czego potrzebujesz. Od tego momentu nasza współpraca może przebiegać kilkoma torami.

Jeśli potrzebujesz projekt logo, ulotki, banera, projekt oklejenia witryn czy samochodu albo stronę internetową – możemy pracować zdalnie. Wszelkie informacje będziemy wymieniać drogą mailową lub telefoniczną.

Jeśli potrzebujesz wydruk ulotek, broszur, wizytówek, folii OWV na okna lub liter ciętych ploterowo, możemy wysłać je kurierem pod wskazany przez Ciebie adres. Jeśli zamówisz szyld, kaseton świetlny prawdopodobnie przywieziemy Ci go osobiście.

Zjawimy się też, gdy będziesz potrzebować pomocy przy oklejeniu witryn, samochodu lub powieszeniu wcześniej otrzymanego szyldu lub kasetonu.

Jak długo to potrwa? Poza standardowym terminem realizacji zlecenia Twój produkt będzie dostarczony do Gniewu w ciągu dwóch dni roboczych, chyba, że ustalimy inaczej.

Co, jeśli pisanie maili z wytycznymi nie jest Twoim ulubionym zajęciem? Chętnie napijemy się z Tobą kawy w pięknych zamkowych murach i tam porozmawiamy o szczegółach współpracy.

Wciąż zastanawiasz się czy warto się z nami skontaktować? Zapytaj u źródła, na przykład naszych Klientów z Gniewu, należą do nich między innymi burnIT.pl sklep i serwis komputerowy, Spółka Inwest-Kom, Eko-tech, FAMA oraz Bank Spółdzielczy w Gniewie – na pewno znasz te firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Zostańmy w kontakcie!

Podziel się!

Instagram

insta
insta
instacs
instacs
Newsletter

Dołącz do newslettera i dowiedz się pierwszy o nowościach, rabatach i ciekawych wydarzeniach. Obiecujemy - nie spamujemy.

© 2019 zwracamy uwagę, wszelkie prawa zastrzeżone