BLOG

Startery dla firm

Nowa promocja cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jeśli masz pytania, zapewne poniżej znajdziesz na nie odpowiedź.

Oferta Starterów dla firm zrodziła się z myślą o początkujących przedsiębiorcach. Zakładając działalność musimy przygotować się na zgłoszenie we właściwie wszystkich możliwych urzędach, co zwykle zabiera mnóstwo czasu i energii, którą trzeba też dzielić pomiędzy urządzanie biura czy lokalu i pozyskiwanie nowych Klientów. Jeśli masz kapitał początkowy, który pozwala Ci na spokojnie rozłożenie tych działań w czasie ? jesteś szczęściarzem. W innym przypadku, choćby otrzymując dotacje dodatkowo masz nad sobą presję czasu, aby w terminach wywiązać się ze wszystkich zobowiązań wobec urzędu. Słowem pracy jest dużo, czasu mało, a kiedy tu zarabiać? Jak to wszystko pogodzić?

Ktoś może pomyśleć, że to wstęp do wpisu "dlaczego nie warto zakładać własnej firmy". Absolutnie nie! Jest to niezwykle satysfakcjonujące zajęcie, które co prawda codziennie stawia przed nami nowe wyzwania, ale też możliwości. Pierwszy najczęściej popełniany błąd, czyli "zrobię wszystko sam". Niestety, doba ma tylko 24 godziny, a Ty nie musisz znać się przecież na wszystkim. To dlatego korzystamy z usług księgowych czy remontowych. Najważniejsze, żeby skupić się na rzeczach, w których czujemy się pewnie. A jak ma się to do pozyskiwania Klientów?

Zaoszczędzony czas przeznacz na promocję! Henderson Steward trafnie określił jej rolę w prowadzeniu własnej firmy słowami: "prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny w ciemności - nikt oprócz ciebie nie wie, co robisz". Niezależnie od tego czy kontakt z klientami utrzymujesz przez Internet, telefon czy na spotkaniach w cztery oczy - Starter na pewno Ci się przyda.

W skład naszego Startera wchodzą cztery cenne usługi. Po pierwsze strona internetowa. O zaletach posiadania sprawnie funkcjonującej strony internetowej pisać nie trzeba. Nie musisz zaczynać od rozbudowanego sklepu online i dedykowanych aplikacji (chyba, że jest to sedno Twojej działalności). Klient wchodząc na Twoją stronę chce dowiedzieć się przede wszystkim:

-  jakiego rodzaju usługi/produkty oferujesz: jeśli proces ich powstawania czy realizacji jest wyjątkowy (korzystasz z niespotykanych rozwiązań lub Twoja produkcja jest proekologiczna) koniecznie musisz to podkreślić,

- jak się z Tobą skontaktować: adres siedziby, numer telefonu, formularz mailingowy, media społecznościowe,

- jeśli masz biuro lub lokal: gdzie jest i jak do niego trafić.

Mile widziane są też zdjęcia, wizualizacje czy projekty Twoich wyrobów i usług. Zdecydowanie korzystnie wpływa to na odbiór w oczach potencjalnego kontrahenta. Potrzebujesz galerii, oferty, cennika? Nie ma problemu. Masz do zagospodarowania aż sześć poziomów. Strona, którą dla Ciebie stworzymy to modny onepage (strona przewijana w dół). Dlaczego onepage? Strony są lekkie, modne, estetyczne, a dodatkowo prawidłowo wyświetlają się na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony i tablety, a to w dzisiejszych czasach niezwykle ważne. Bazujemy na znanym i lubianym CMS Joomla!. Oznacza to, że samodzielnie będziesz mógł modyfikować jej treści i zawartość bez znajomości języków programowania! Każdą stronę osadzamy na Twoim własnym dziesięcio-gigabajtowym serwerze, na którym stworzymy Ci dodatkowo skrzynkę pocztową. Pomożemy wybrać najlepszą domenę z końcówką .pl. Ten adres posłuży Ci też jako składowa Twojego nowego adresu mailowego!

I tak oto przechodzimy do drugiej składowej, która nosi tajemniczą nazwę profesjonalny adres mailowy. Co w nim profesjonalnego? Spójrz, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.? A co Ty na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., gdzie dodatkowo nazwafirmy.pl będzie skrywać Twoją stronę internetową? Dzięki takiemu rozwiązaniu wzbudzisz zaufanie Klienta, pokażesz, że poważnie traktujesz swoją firmę. Adres będzie łatwy do zapamiętania, a na skrzynkę nie trafi żaden spam (o ile oczywiście nie podasz swojego maila w jakimś podejrzanym miejscu). Stworzymy Ci też elegancką stopkę (podpis), żebyś każdorazowo musiał wprowadzać swoich danych kontaktowych kończąc maila. Planujesz zatrudniać pracowników? Potrzebujesz więcej adresów mailowych? Możesz stworzyć kilka niezależnych adresów - przecież masz 10GB pojemności na serwerze! Zaczyna wyglądać dobrze, co? :)

Kolejną propozycją naszego Startera jest pakiet wizytówek. Tu rozwodzić się nie będziemy. Wizytówek potrzebujesz nawiązując nowe kontakty, rozmawiając z klientami, odwiedzając targi branżowe - mimo cyfryzacji dzisiejszego świata to wciąż rzecz niezbędna. Wiemy o tym z doświadczenia, dlatego wydrukujemy dla Ciebie aż 250 sztuk. Przygotujemy indywidualny, ładny projekt nawiązujący do Twojej strony. Programom do masowej produkcji wizytówek z szablonów mówimy stanowcze nie. Nie chcemy przecież, żebyś zniknął w tłumie.

Dobrze więc, masz już piękną stronę z wymarzonym adresem, budzący zaufanie klientów adres z eleganckim podpisem i pakiet pasujących wizytówek. Pieczątka - nie zapomnij o niej. Będzie Ci potrzebna właściwie codziennie przy wystawianiu faktur, wypisywaniu listów, podpisywaniu dokumentów i zleceń (tych ostatnich życzymy jak najwięcej). Do kompletu przygotujemy dla Ciebie pieczątkę ze sprawdzonym, automatycznym systemem, która pomieści wszystkie niezbędne dane.

Reasumując: w cenie Startera dostajesz stronę internetową, serwer, domenę, adres mailowy, projekt i wydruk wizytówek, pieczątkę - pomyślisz, że to musi być kosztowne. Starter to - uwaga - 1200 zł netto. I to już. Bez dodatkowych opłat. Bez kruczków i przypisów. Jeśli jesteś w trakcie wypełniania wniosku o dofinansowanie? Uwzględnij go w swoim budżecie!

Z tego miejsca podpowiem, że warto zajrzeć do naszej szerokiej oferty na stronie głównej www.zwracamyuwage.pl. Dlaczego? Korzystając ze Startera damy Ci dodatkowo 10% rabatu na nasze pozostałe usługi i produkty. Jeśli będziesz chciał wykonać i zamontować kaseton nad lokalem, okleić auto firmowe czy wydrukować oferty lub ulotki - znów zaoszczędzisz.

Oferta Sterterów dla firm nie jest skierowana tylko i wyłącznie dla nowych firm. Jeśli po latach stwierdzisz, że Starter jest dla Ciebie to świetnie, bo lepiej późno niż wcale :)

Trzymamy kciuki za Twoją firmę.

Podziel się!

Instagram

insta
instacs
insta
instacs
Newsletter

Dołącz do newslettera i dowiedz się pierwszy o nowościach, rabatach i ciekawych wydarzeniach. Obiecujemy - nie spamujemy.

© 2019 zwracamy uwagę, wszelkie prawa zastrzeżone